Mollini

3 lipca 2013 Dominika Maciejak udostępnij
customer experience

Ogólna ocena: 9/10

Plusy: Fajna obsługa. Przestronne, klimatyczne wnętrza. Atrakcyjne menu. Potrawy podane smacznie i estetycznie. Dobra lokalizacja w centrum miasta.
Minusy: Przed przyjściem do lokalu zdarza się, że sprawdza się www knajpki. Mollini w tym miejscu rozczarowuje. Strona www mogłaby być tak samo dopracowana jak cała restauracja. Mam na myśli treści, jakość wykonania. Sam lokal robi lepsze wrażenie na żywo niż w wirtualnej przestrzeni Internetu.

Okno wystawowe i aranżacja sklepu: Wystrój jest dużym atutem tego miejsca. Okno i drzwi wejściowe kuszą by wejść do środka. Sama przestrzeń restauracji jest zaaranżowana ze smakiem i doskonale uzupełnia smakowe doznania.

Obsługa klienta: Kelnerzy bardzo mili i pomocni. Sprawnie obsługiwali również zagranicznych gości w języku obcym. Na wejściu nieco czasu zajęło im dostrzeżenie nas i usadzenie przy wybranym stoliku, ale z resztą poradzili sobie świetnie. W odpowiednim czasie pojawiali się z posiłkami, przyjmując zamówienie i podczas regulowania płatności. Młodzi, pełni pasji ludzie.

Podsumowanie: Uważam, że wizyta w Mollini nie była czasem straconym. Pyszne dania, miła atmosfera pozwalają  polecić to miejsce na np. na wieczór z ukochaną  osobą. Restauracja ta ma duży potencjał, a jej właściciele nie mają się czego wstydzić. Polecam!
Adres: ul. św. Marcin , 61-806 Poznań, Polska
Data wizyty: sobota 29/06/2013, wieczór

Branża: restauracja
Strona WWW: http://www.mollini.pl

Dominika Maciejak

Trenerka sprzedaży, obsługi klienta i customer experience, konsultant biznesowy.

Pomagam zwiększyć sprzedaż w sklepach stacjonarnych, internetowych i galeriach handlowych poprzez szkolenia z obsługi klienta, sprzedaży i kompetencji miękkich personelu.