Rodzinne rozrywki w Rodzince

25 maja 2015 Dominika Maciejak udostępnij
customer experience

Nie tak dawno zawitałam z wizytą w Parku Rozrywki Rodzinka w podpoznańskim Skórzewie. Cieszę się, że takie miejsca jak to powstają w Polsce i pozwalają na fajną rozrywkę dla najmłodszych i chwilę oddechu dla rodziców. 
Formuła tak znana na Zachodzie, w Poznaniu jeszcze niewyczerpana. Zapraszam do przyjrzenia się moim obserwacjom uwiecznionym na kilku zdjęciach.


Miejsce jest nowe. Taksówkarz, który mnie wiózł nie był zorientowany w jego konkretnej lokalizacji. Prawdopodobnie najlepiej dojechać tu samochodem. Na terenie Parku znajduje się bezpłatny parking.


Formuła parku zakłada zdobywanie przez dzieci kuponów, które są w recepcji wymieniane na nagrody. Podobnie jak w amerykańskim Dave&Buster’s automaty drukują kupony, a dzieci same decydują o swojej wygranej.


Dużym powodzeniem cieszy się multimedialna podłoga, która posiada wiele opcji.Podobała mi się przestronna kantyna, w której były przygotowane stoły dla grup zamkniętych. Wnętrze wyposażone w wysokiej jakości meble, projektor, stół bilardowy. Sąsiaduje ona z przestronną restauracją.Teren zewnętrzny cieszy się zainteresowaniem przy dobrej pogodzie. Oferuje dobrze wyposażony plac zabaw, bezpieczną nawierzchnię do zabawy i dużo miejsca do zabaw. Rodzice mogą obserwować swoje pociechy z tarasu.W środku dzieci mogą się wspinać na ściance wspinaczkowej, porysować kredą na dużych tablicach ściennych i mają do dyspozycji wiele zabawek i fantastycznych sprzętów.Duże zainteresowanie wzbudzają automaty do gier video.
„Wielopoziomowy małpi gaj” nie traci na popularności. Dzieciaki szaleją w nim pod okiem animatorów. W jego skład wchodzą zjeżdżalnie, labirynt i wiele innych.


Dla najmłodszych głodomorów czeka cała masa krzeseł do karmienia. Jest to jedna ze składowych oferty dla maluchów w wieku 1-4 lat. 
Rodzice oddając swoje dzieci pod opiekę animatorów mogą skorzystać z oferty restauracyjnej, przejrzeć prasę czy skorzystać z bezprzewodowego internetu.

Oferta jest szeroka, Park Rodzinka deklaruje, że stawia na bezpieczeństwo i komfort dzieci, a dobre opinie rodziców zdają się to potwierdzać. Podsumowanie jednej z mam wyczerpuje ideę miejsca: „Pozwala ono maluchom nie tylko się wyszaleć za wszystkie czasy na placach zabaw, ale także wiele nauczyć dzięki interaktywnym grom.”

Myślę, że pomysłodawcy Parku Rodzinka trafnie wpisują się w kreowanie idei customer experience oferując wiele wrażeń w przyjaznym otoczeniu. Można ich spokojnie nazwać prekursorami dziecięcego doświadczania rozrywki w Poznaniu.

Dominika Maciejak

Trenerka sprzedaży, obsługi klienta i customer experience, konsultant biznesowy.

Pomagam zwiększyć sprzedaż w sklepach stacjonarnych, internetowych i galeriach handlowych poprzez szkolenia z obsługi klienta, sprzedaży i kompetencji miękkich personelu.