8 cech wyjątkowych sprzedawców

8 listopada 2023 Dominika Maciejak udostępnij
obsługa klienta, personel, sklep internetowy, sklep stacjonarny, sprzedaż, szkolenia, zarządzanie

Dzisiaj mam dla Ciebie wartościową ściągę, która sprawi, że unikniesz rekrutacyjnych wpadek!

Wyobraź sobie jakby to było, gdybyś dużo częściej trafiał rekrutacyjnego jackpota i wiele Twoich rekrutacji kończyłoby się zatrudnieniem prawdziwego, handlowego brylantu!

W tym wideo przedstawię Ci listę kompetencji potrzebnych do obsługi wymagającego klienta. Dodatkowo, osoby które odznaczają się tymi cechami są bardzo skutecznymi sprzedawcami. Gotowy, by je poznać? Zapraszam do obejrzenia filmu:

Jeśli wolisz czytać niż oglądać, przygotowałam dla Ciebie wersję tekstową z treściami tego wideo: 8 cech wyjątkowych sprzedawców

 

Konkurs:

Wygraj dostęp do premierowych kursów „Trudny klient nie istnieje”, których sprzedaż ruszy niebawem. Pod koniec nagrania mówię te o tym, jak zyskać dostęp do kursów  całkowicie bezpłatnie. Jest o co powalczyć!

Zobacz proszę to video i jeżeli uznasz je za wartościowe (a wierzę, że tak będzie), to udostępnij je swoim znajomym na Facebooku lub Linkedin.

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz w komentarzu poniżej na jedno pytanie: Dlaczego to właśnie Ty miałbyś otrzymać dostęp do tego kursu?

 

P.S. Zachęcam Cię do obejrzenia pierwszego wideo z cyklu „Trudny klient nie istnieje”, jeśli go jeszcze nie widziałeś, zajrzyj tu:

Dominika Maciejak

Trenerka sprzedaży, obsługi klienta i customer experience, konsultant biznesowy.

Pomagam zwiększyć sprzedaż w sklepach stacjonarnych, internetowych i galeriach handlowych poprzez szkolenia z obsługi klienta, sprzedaży i kompetencji miękkich personelu.